вы не залогированы. войти
Поиск выпускников

Выпускники

Tomasz Bednarczyk

avatar

Tomasz Bednarczyk

страна: Polska

область: mazowieckie

регион: Warszawa

Моя организация: Związek Nauczycielstwa Polskiego w Kanadzie (www.znp.ca); Grupa Piątkowa przy polonijnej parafii w Mississauga koło Toronto (grupap.wordpress.com); Polish Students' Association (psa.sa.utoronto.ca)

Веду деятельность в пользу:

  • локальное развитие
  • бизнес
  • образование
  • культура
  • Полония

я лидер в:: Działalność społeczna na rzecz kształtowania nowoczesnego wizerunku Polonii w Toronto w obszarach edukacji, kultury, rozrywki, religii. Promowanie polskości przez aktywizację młodych * na University of Toronto (http://www.utoronto.ca); * w sobotniej szkole średniej języka polskiego (http://www.znp.ca/mississauga/kopernik.htm); * na Grupie Piątkowej przy polskiej parafii św. Maksymliana Kolbe (http://kolbe.ca). Od 2009 r mieszkam w Warszawie i jestem otwarty tak na projekty lokalne jak i polonijne. Zapraszam do kontaktu i współpracy :-) [email protected] +48 531-834-025

Я принимал/а участие в:

  1. Школа Лидеров Полонии, Школа полонийных лидеров Соединённых Шта (2009)
    как: участник

Школа Лидеров для меня это:: 1) Unikalny sposób na zitegrowanie liderów i aktywistów w Polsce i na świecie. 2) Stowarzyszenie dbające o rozwój najczystszych watrości społecznych takich jak odpowiedzialnosc, wspólnotowe zaangażowanie, czy patriotyzm 3) Okazja by poznac osoby z różnych stron świata, które podobnie jak ja, rozwijają swoje talenty i pasje w środowskach polonijnych. To również szansa na wymianę pomysłów oraz współpracę przy ich implementacji.