You're not logged in. Log in
Search for alumni

Users

Artur Banaszkiewicz

avatar

Artur Banaszkiewicz

Country: Irlandia

Town: Dublin

My organization: uczelnie / Ambasada / polska szkoła / centrum kultury

I act for:

 • local development
 • business
 • education

I'm a leader in: 1) Jestem niezależnym doradcą biznesowym. Wspieram polskie firmy w Irlandii jako Doradca ds. Handlu Międzynarodowego w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie (wcześniej w Wydziale Ekonomicznym). 2) Promuję studia na polskich uczeniach gł. medycznych (Partner w www.medicalpoland.ie). 3) Wspieram artystów niszowych, eksperymentalnych i imigrantów (członek zarządu w Centre for Creative Practices, www.cfcp.ie). 4) Zachęcaniem do podejmowania nauki po polsku, wspieram dwujęzyczność (członek zarządu szkoły sobotniej, www.szkolasen.com). 5) Od 2013 r. współtworzyłem i współkoordynowałem kampanię społeczną Jesteś u siebie. Zagłosuj! (www.jusz.eu zapoczątkowaną w Irlandii www.jestesusiebie.org). W 2010 r. założyłem i prowadziłem w Irlandii przez ponad 3 lata filię niepublicznej polskiej uczelni. Działałem na rzecz akcji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (Ready, Study, Go! Poland; Targi Uczelni Polskich w Irlandii), angażowałem się i organizowałem wydarzenia mające na celu rozwój intelektualny oraz umiejętności i zdolności przydatnych na rynku pracy dla polskiej społeczności w Irlandii (od 2009 roku współ/-organizowałem ponad 20 wydarzeń).

I took part in:

 1. School for Leaders for the Polish Community Abroad , Leadership Training in Ireland (2012)
  As: participant
 2. School for Leaders for the Polish Community Abroad , School for Leaders of the Polish Community in Western Europe 2013 (2013)
  As: participant
 3. School for Leaders for the Polish Community Abroad , Local Government Training in Ireland (2013)
  As: coordinator

For me the School for Leaders means: Mozliwość nauczenia się skuteczniejszego działania, poznania fantastycznych ludzi, inspiracja, motywacja.