You're not logged in. Log in
Search for alumni

Users

Adam Sarbinowski

avatar

Adam Sarbinowski

Country: Polska

Region: wielkopolskie

Town: Krobia

My organization: Stowarzyszenie " Ziemia Krobska", Ochotnicza Straż Pożarna w Krobi, Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Krobi, LGD " Gościnna Wielkopolska", Powiatowa Rada Pożytku Publicznego

I act for:

 • self-government
 • local development
 • education
 • culture
 • sport
 • children and youth
 • ecology

I'm a leader in: Sekretarz Stowarzyszenia " Ziemia Krobska" - koordynator projektów: Młodzieżowy Program Grantowy KROBUS, "Młodzi Aktywni", Biskupiańska Zielona Wieś, Starszy Brat Starsza Siostra, Młodzieżowa Agencja Kulturalno - Rozrywkowa, Ratujemy i uczymy ratować, Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi ( wiceprezes ds współpracy z dziećmi i młodzieżą ) - koordynator projektu " Ratujemy i uczymy ratować".

I took part in:

 1. PAFF Leaders Program
 2. Summer School (School for Leaders of Civil Society), edition XVI (2008)
  As: participant
 3. PAFF Leaders Program, edition 8 (2012)
  As: participant

For me the School for Leaders means: Wiele mógłbym napisać czym dla mnie jest Szkoła Liderów, a w zasadzie jak wiele jej zawdzięczam. Tak więc krótko: Szkoła dała mi wiele odpowiedzi na pytania, na które odpowiedzi tych wcześniej nie znałem. To właśnie w Warszawie, podczas rozmowy kwalifikacyjnej do XVI edycji SLSO rozpoczęła się moja droga świadomego liderstwa w lokalnym społeczeństwie. Droga, którą kroczę po dziś dzień. Tak naprawdę żaden z licznych kursów, w których wcześniej uczestniczyłem nie dał mi tak wiele jak SLSO oraz Program Liderzy PAFW, w którym dzięki Szkole mogłem uczestniczyć. Dziękuje wszystkim związanym ze Szkołą za to, że to właśnie dzięki nim, mogę realizować się jako lider!